Підбираємо електричну зубну щітку: які моделі бувають та їх особливості
Технічний прогрес торкається всіх сфер нашого життя, включаючи ті, що стосуються особистої гігієни. З появою “розумних” зубних щіток багато хто замислюється, яка ж краще очищає ротову порожнину: електрична або звичайна. Ні для кого не секрет, що здоров’я зубів залежить від дотримання правильної техніки їх чищення. Однак її дотримуються деякі люди, які використовують мануальні варіанти.
“Розумні” моделі розроблені так, щоб забезпечити якісне очищення без зайвих зусиль. Вони здійснюють кілька тисяч рухів за хвилину і працюють від акумулятора або батарейок. Різні варіанти оснащені одним або декількома режимами роботи. Залежно від функціоналу та особливостей будови розрізняють прилади для дорослих та дітей.
Окремо виділяють звані звукові девайси. Вони мають особливу частоту і амплітуду руху, що створює в роті циркулюючу суміш зі слини і пасти. Під час чищення потік рідини проникає у важкодоступні місця, змиваючи надлишки їжі та бактерії. Не всі моделі здатні досягти такого ж ефекту. З урахуванням цих знань виникає закономірне питання: яку зубну щітку вибрати електричну чи звукову? Насправді не можна так категорично розділяти ці дві категорії. Звукові прилади також працюють від електрики. Їхня головна особливість — здатність розганяти щетинки до 30 тисяч рухів за секунду. Для ефективного очищення ротової порожнини підбирайте варіанти зі схожим показником.
Які електричні зубні щітки вибрати та купити для дорослої та дитини
Для того, щоб правильно вибрати електричну зубну щітку собі або своїй дитині, зверніть увагу на такі параметри:
- розмір голівки;
- кількість режимів роботи;
- зручність форми;
- тип акумулятора;
- дизайн.
Оптимальний розмір голівки для дитини залежить від віку. Бажано, щоб щетинки одночасно покривали 2 зуби, але не більше. Для дітей дошкільного віку слід підібрати девайс із головкою до 2,5 см. Для школярів та дорослих – до 3 см.
Модель для малюків може мати лише один режим роботи. Дорослим не завадить кілька швидкостей. Це дозволить підібрати режим для власників чутливих зубів та ясен, брекетів та протезів. Хоча б раз на тиждень провадьте чистку на максимальній швидкості.
Ручка дитячої моделі має бути короткою та товстою. Бажано, щоб поверхня була прогумована. Так дитині легше утримати девайс. І дорослим, і дітям слід вибирати таку електричну зубну щітку, яка добре поміщається в руку.
Для малюків підійде зубна щітка на батареях. А ось дорослим краще підібрати модель із акумулятором.
Вибір дизайну – це питання особистої переваги. Підбираючи прилад для дитини, не забувайте, що вона теж має свій смак і бажання. Якщо малюк вже здатний вибирати, обов’язково радиться з ним.
Яку електричну зубну щітку краще купити
Ексклюзивний представник бренду Jetpik пропонує широкий асортимент гаджетів і аксесуарів для догляду за ротовою порожниною. До асортименту товарів входять звукові щітки з достатньою потужністю для ретельного очищення порожнини рота. Також є варіанти на батареях. Різноманітність кольорів дозволяє вибрати хорошу електричну зубну щітку, орієнтуючись не лише на функціонал, а й на особисті уподобання в дизайні.
Завдяки девайсам Jetpik догляд за ротовою порожниною стає простим, ефективним та доступним для всіх. Місія компанії — допомогти людям дбати про зуби та ясна без зайвих зусиль.
Якщо у вас залишилися питання, зв’яжіться з нашими консультантами по телефону, і вони підкажуть, яку зубну щітку краще вибрати з модельного ряду 2021 – 2022р.