Які бувають пристосування для чищення зубів
Кожна людина знає, що необхідно щодня доглядати порожнину рота, щоб уберегти зуби від різних пошкоджень та карієсу. Український ринок пропонує величезний вибір різноманітних пристроїв для чищення. Чистота порожнини рота залежить від пристроїв і засобів для чищення, тому важливо підібрати їх правильно з урахуванням всіх нюансів організму людини. До основних "інструментів" відносяться: зубна паста і щітка.
Важливим елементом процесу очищення вважається зубна паста, з нею процедура стає набагато приємнішою і м’якшою, вона очищає зуби від нальоту та залишків їжі. Сьогодні виробляють пасту з різними ароматами та смаками, до складу повинен входити фтор, що захищає зубну емаль. Безліч виробників при виробництві такої продукції використовують натуральні компоненти на природній основі. Такі пасти мають корисні та лікувальні властивості.
Зубною щіткою необхідно користуватися щодня, щоб підібрати правильну жорсткість, краще проконсультуватися зі стоматологом. Варто купувати щітки з довгою зручною ручкою та м’якими нейлоновими волокнами.
Більшість виробників стали випускати різні види такої продукції: електричні та ультразвукові. Електричні швидко знімають наліт і позбавляють ротову порожнину неприємного запаху. У комплект можуть входити різні насадки для очищення зубів, язика, міжзубного простору. Ці пристрої можуть працювати на акумуляторі або від батарей. Ультразвукові прилади використовують у роботі ультразвук. Їх здебільшого використовують у стоматологічних клініках. Такі щітки видаляють зубне каміння та наліт, що утворився внаслідок куріння, вживання кави. Вони чудово позбавляють порожнину рота від мікробів і бактерій, ідеально підходять для людей з хронічними захворюваннями ясен. позбавити людину від нальоту та каміння: зубна нитка, різні зубочистки, міжзубні йоржики з натуральною та штучною щетиною, щітки для язика, ополіскувачі, іригатори, що використовують струмені води. Засоби для чищення зубів та іншу продукцію для догляду за ротовою порожниною можна купити в компанії Jetpik. Щоб розібратися з перевагами кожного приладу, необхідно розглянути їх докладніше:
- зубна нитка — допомагає витягувати залишки їжі між зубами та у важкодоступних місцях. Це дуже зручний аксесуар, він легкий та компактний, його можна взяти із собою у поїздку. Головне, ниткою потрібно користуватися акуратно, щоб не пошкодити ясна;
- зубочистки — це спеціальні стоматологічні елементи, вони бувають різного розміру, і видаляють бактеріальний наліт, що накопичується між зубами; нагадують зубочистки, тільки з наконечником у вигляді щетини різної жорсткості; скребки для язика. Всім відомо, що велика кількість мікроорганізмів накопичується на мові, це пристрій очищає від нальоту і мікроорганізмів. Бувають механічні та електричні пристрої;
- ополіскувачі — це завершальний етап очищення ротової порожнини. Його використовують після проведення всіх процедур, такий еліксир надає профілактичний і антибактеріальний ефект, що попереджає утворення каменів на зубах. враховуючи індивідуальні особливості організму. Існує спеціальний натуральний засіб перевірки якості чищення зубів, він продається у вигляді таблеток або розчинів, і забарвлює ділянки порожнини рота в різні кольори, таким чином виявляючи найбільш забруднені зубним нальотом місця.
Чистка зубів за допомогою іригатора h2>
Іригатори — пристрої для очищення міжзубного простору водою. Працюють прилади, спрямовуючи струмінь рідини в місце очищення, не травмують ясна та емаль, ефективно справляються з будь-яким нальотом. Такі пристрої бувають: портативні — працюють від акумулятора, вони компактні, їх можна брати із собою у дорогу; стаціонарні — Добре підходять для домашнього використання всією сім’єю. Такі прилади підключаються безпосередньо до водопроводу, деякі моделі мають резервуар для води.
Кожен тип іригаторів дозволяє регулювати напір струменя та вибирати різні насадки. Чищення зубів відбувається з використанням звичайної води або спеціальних розчинів: з фтором, з рослинними екстрактами, біоантіоксидантами. Розчини не повинні бути маслянисті чи спиртові. Такі пристрої чудово підійдуть для людей з брекет-системами, імплантами, коронками та із захворюваннями ясен.