Питання, що часто задають та відповіді

Smart-floss – картридж із зубною ниткою, який встановлюється в насадку. У поєднанні з пульсуючим струменем води забезпечує механічну очистку важкодоступних місць у ротовій порожнині від нальоту і залишків їжі.

Картридж повинен залишатися в насадці, без нього не буде належного тиску. Щоб користуватися без флоса, потрібно обрізати нитку і встановити картридж назад у насадку.

Флоси рекомендовано замінюти не рідше разу на місяць, оскільки за час служби кінець нитки розширюється і втрачає еластичність, через що флос не може проникати в міжзубні проміжки, відповідно, знижується ефективність процедури очищення

Стоматологи радять замінювати раз на місяць.

Ні, за рахунок того, що флос пульсує разом з водним струменем, він набуває еластичності і гладкості, тому за елементи брекет-системи він не чіпляється.

Моделі 50 і 51 серії є іригаторами, моделі серій 200/210 – зубними центрами, які поєднують функції іригатора та звукової електричної зубної щітки.

Не рекомендується користуватися водою з-під крана, оскільки у водопровідній воді можуть знаходитися тверді частинки, накип і окалина з труб, що може привести до забруднення та закупорки системи. Як мінімум, бажано, щоб вода відстоялася, але найоптимальнішим варіантом є використання води, пропущеної через побутовий фільтр.

Ні, працювати насадки на данних моделях не будуть.

Найкраще використовувати воду, пропущену через побутовий фільтр для питної води. ВКРАЙ НЕ РЕКОМЕНДОВАНО використання воду з-під крана, це може привести до поломки приладу.

Усі ополіскувачі, які не містять спирт та олію у своєму складі.

Дітям можна користуватися іригатором з 6 років з мінімальним тиском та без флос-катриджа.

Потужність компресора і ємність акумулятора однакові для всіх моделей. Відмінності лише в комплектації і способі зарядки приладу: індукційне (безконтактне) або контактний зарядний пристрій.

Можна, ірігатори мають ступінь захисту від попадання вологи IPX 7, не можна тільки повністю занурювати прилад у воду.