Іригатор Jetpik  в Україні – це іноваційний пристрій, який був розроблений у США, що дозволяє забеспечити якісну гігієну ротової порожнини. За допомогою тонкого, пульсуючого струменю  води під тиском та флосу повністью очищується міжзубні пазухи від залишків їжі й зубного нальоту, а також обробляються парадонтальні кармани.

В нашому офіційному інтернет-магазині представлений увесь асортимент іригаторів, зубних центрів та аксесуарів Jetpik.

Ми єдиний офіційний дистрибьютор американського бренду Jetpik в Україні. В інтернет-магазині Jetpik ви зможете придбати іригатори, зубні центри Jetpik, а також отримати консультацію та сервісну підтримку.

Чому варто обрати іригатор в інтернет-магазині Jetpik?

Сервіс

100% оригінал

Іновації

Різноманітність комплектаціі

Нас рекомендують стоматологи

Наші консультанти нададуть повну інформацію та допоможуть підібрати найбільш підхожу модель з асортименту нашого інтернет-магазину.

Ми є єдиним офіційним дистриб’ютором й здійснюємо повну сервісну підтримку іригаторів та зубних центрів Jetpik, куплених на території України.

Іригатори Jetpik – інноваційні пристрої останнього покоління. Ви можете бути впевнені, що користуєтеся найсучаснішими розробками в області гігієни ротової порожнини.

Незалежно від того, буде користуватися пристроєм один або кілька людей, вдома чи під час подорожі  – в асортименті Jetpik Ви завжди знайдете модель, що  задовольнить саме Ваші потреби.

До порад фахівців варто прислухатися, особливо, якщо це стосується Вашого здоров’я. Іригатори Jetpik створені, щоб боротися із захворюваннями ясен  й зубів, запобігати виникненню проблем та зупиняти ті, що вже існують.

Конструкція пристрою Jetpik забезпечує високу зручність у користуванні – Вам не потрібно шукати розетку у ванній кімнаті та місце для розміщення іригатора. Він займає місце не більше звичайної зубної щітки, а акумулятор високої місткості дозволяє користуватися до 5 днів без підзарядки.Завдяки відсутності вбудованого резервуару для води, який в портативних іригаторах занадто малий, Вам не потрібно виключати пристрій та наповнювати резервуар декілька раз під час процедури чищення – достатньо лише долити води в ємність, не роблячи додаткових маніпуляцій.

Як обрати іригатор?

Згода на обробку персональних даних

Відповідно до вимог ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р №2297-VI клієнт сайту jetpik-ukraine.com дає свою згоду на збір, обробку та зберігання персональних даних, зазначених при реєстрації і / або залишення заявки на отримання пропозиції, і / або підписку на рекламну розсилку через веб-форми на сайті jetpik-ukraine.com
Метою обробки персональних даних оператором є надання послуг клієнту на підставі заповненої форми, в тому числі:
1) прізвище, ім’я, по батькові;
2) контактний номер телефону;
3) адреса електронної пошти;
4) адреса доставки.
Оператор має право на обмін (приймання і передачу) персональних даних клієнта з використанням машинних носіїв або по каналах зв’язку, з дотриманням заходів, що забезпечують їх захист від несанкціонованого доступу.
Передача персональних даних третім особам можлива тільки з метою виконання обов’язків перед клієнтом в рамках надання послуг, крім випадків, коли такий обов’язок у компанії настає в результаті вимог законодавства або при надходженні запиту від уповноважених державних органів.
Дана згоду діє безстроково, термін зберігання персональних даних не обмежений.
Згода може бути відкликано, в будь-який момент, шляхом направлення письмового повідомлення по електронній пошті jetpiku@gmail.com.