Іонна сила

Усе в природі має полярність, протилежні полярності є причиною того, що поверхня зубів притягує зубний наліт, тому він утримується на зубах за допомогою іонного зв’язку.

Клінічно доведено

Використовуючи іонну зубну щітку сумлінно на щоденній основі, ви можете видалити значно більше нальоту, ніж з іншими зубними щітками.

Зроблено в Японії

Японська компанія Ionic Corporation – це компанія з сімейними традиціями, яка будує свій успіх на унікальній запатентованій технології іонізуючого чищення зубів.

Як працює IONICKISS іонізуюча зубна щітка?

Зубний наліт, а потім і зубний камінь є двома найпоширенішими проблемами в гігієні порожнини рота. Бактерії, які містять зубний наліт, виробляють кислоти, які повільно протравлюють зубну емаль і, коли вони працюють тривалий час, викликають карієс. Також наліт атакуе пародонт що може призвести до втрати зуба. Пародонт – це волокнисті волокна, які з’єднують корінь зуба з кістковим гніздом і далі з’єднують шийку зуба з яснами. Накопичений наліт, який ви не видаляєте, може мінералізуватися, пофарбуватися і перетворитися на зубний камінь.

З іонізуючою зубною щіткою ваші зуби будуть на 48% чистішими навіть у важкодоступних місцях. Крім того, без використання пасти. Клінічно доведено, що зубна щітка IONICKISS набагато ефективніша, ніж звичайна ручна зубна щітка, і практика користувачі свідчить про чистіші та гладкіші зуби без нальоту, під час відвідування свого стоматолога. Ручна зубна щітка IONICKISS – неперевершений помічник у боротьбі з зубним нальотом. Запатентована японська технологія відштовхує наліт від поверхні ваших зубів, подібно до використання магніту.