Іригатори Jetpik в Україні – це інновація, яка дозволяє забезпечувати якісну гігієну ротової порожнини. За допомогою тонкого струменю води під тиском повністю очищаються міжзубні пазухи від залишків їжі та  зубного нальоту, а також добре оброблюються пародонтальні кишені.

Іригатори Jetpik, які Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, укомплектовані набором насадок:  для очищення язика, для промивання кишень ясень , для очищення брекетів, для очищення коронок і протезів,  для очищення імплантів. Чудово, що в комплекті є насадки з різними кольоровими індикаторами, так що кожен член сім’ї зможе вибрати собі колір, який  до вподоби.

Для чого потрібен іригатор?

Перш за все, це профілактика та комплексне лікування гінгівіту, карієсу, пародонтиту, кровоточивості ясен.

Не секрет, що запалення ясен виникає як наслідок  недостатньої гігієни ротової порожнини , в результаті скупчення великої кількості патогенних мікроорганізмів у вигляді м’якого зубного нальоту й зубного каменю. Іригатор позбавить Вас від м’якого зубного нальоту та залишків їжі , а хороша гігієна – це запорука профілактики запалення ясен.

Якщо у Вас гінгівіт, важливо зняти зубні відкладення у Вашого стоматолога, а в подальшому іригатор дозволить не допустити розвиток цього захворювання.

Пародонтит –  незворотне захворювання, проте ірігатори Jetpik м’яко очищує  пародонтальні кишені від інфекції (в тому числі антисептичними розчинами), що дозволяє уповільнити подальший розвиток пародонтиту.

Також іригатор – незамінний помічник у очищенні від зубного нальоту з коронок та мостовидних протезів, брекетів, вінірів та імплантів з метою профілактики їх відторгнення.

Нарешті, іригатор дозволить Вам поліпшити гігієну ротової порожнини , що є профілактикою карієсу, запалення ясен, зубних відкладень.

Як обрати іригатор?